Perşembe, Haziran 27, 2024
Ana SayfaAraba FiyatlarıGürcistan Araba Fiyatları 2023

Gürcistan Araba Fiyatları 2023

Gürcistan’da ikinci el arabaların fiyatları ne kadar olduğu merak edilen bir konudur. Gürcistan 2. el araba fiyatları ülkemizle karşılaştırıldığı zaman daha uygun fiyatlıdır. İstenilen marka ve modelin bulunabileceği Gürcistan’da fiyatları belirleyen etkenler vardır. Bu etkenler marka, model, araç özellikleri gibi detaylar denebilir. Türkiye’ye araç
getirmek isteyenler açısından birçok farklı yerlerde fiyat araştırması yapılıyor. Onlardan biri de Gürcistan olurken, dilediğiniz modelleri bulabilmeniz mümkündür.

Gürcistan üzerinden araç getirecek olanların dikkat etmesi gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır.
Bu unsurlardan biri de Gürcistan’dan getirecek olduğunuz araçların kasko ve sigortasının olması gerekiyor. Araç plakasının yabancı olması ve ülkede 180 gün boyunca kalması gibi bazı kriterlerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Tüm bu kriterler yerine getirilirse, ikinci el araç alımlarının çok daha kolay şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Gürcistan Araba Fiyatları 2023
Gürcistan 2. El Araba Fiyatları 2023

Gürcistan 2 El  Araba Fiyatları

Gürcistan araba fiyatları, daha ekonomik şekilde araç satın almak isteyenler için önemli bir husustur. Çünkü ülkemizdeki araç fiyatlarının tavan yapmasından dolayı gözler farklı ülkelere çevrilmiştir.İkinci el araçları barındıran Gürcistan’dan daha makul şekilde istediğiniz marka ve modeli getirmeniz mümkün olacaktır.

Gürcistan’daki araba fiyatları ne kadar diye baktığımız zaman markasına göre fiyatların şu şekilde olduğunu
söylemeliyiz;

      

     ●      BMW M3 2016 Model 3.0 Turbo güncel fiyat- 30 bin dolar

      BMW 6.35 2014 Model güncel fiyat- 22 bin dolar

      BMW 328 2015 Model güncel fiyat- 12 bin dolar

      BMW 530 2019 Model güncel fiyat 26 bin dolar

      BMW X5 2014 Model güncel fiyat 30 bin dolar

      BMW 328 2008 Model  güncel fiyatı 6 bin dolar

      Wolkswagen Passat CC 2014 güncel fiyatı 9 bin dolar

      Mercedes Benz E550 2010 güncel fiyatı 12 bin dolar

      Chevrolet Camaro 2017 güncel fiyat 17 bin 500 dolar

Daha pek çok marka ve modelin yer aldığı Gürcistan’da daha düşük bütçeli şekilde araca sahip olmak mümkündür.

 Gürcistan Araba Fiyatlari 

Gürcistan araba fiyatlarında marka ve model belirleyici bir rol oynuyor. Aracın kaç modelde olduğu da haliyle fiyatlara etki eden bir başka konuların başında yer alıyor.Gürcistan’dan araç satın alımı yapacak olan kişilerin vergi ödeyecek olduklarını bilmeleri gerekiyor. Burada araç fiyatlarının düşük şekilde olmasının altında yatan nedenlerinden biri de vergilerin düşük olmasından kaynaklı olduğunu söylemeliyiz. Araba alırken sadece bir defa vergi ödemesi yapıyorsunuz. Verginin düşük olması da araç satın alımı sırasında herhangi bir sıkıntı yaratmıyor. Gürcistan otomobil fiyatları daha düşük ücretli olduğundan dolayı daha kolay şekilde satın alma şansına sahip oluyorsunuz.

Gürcistan Araba Fiyatları 

Gürcistan araç fiyat araştırması yapanlar, ikinci el araçların genel olarak makul fiyatlı olduğunu fark edecektir. Düşük vergi alımı olması Gürcistan’da satışa sunulan araçların fiyatlarına çok daha ekonomik şekilde yansımasına neden oluyor. Gürcistan araba pazarı içerisinde pek çok farklı şık, kullanışlı ve konforun yüksek olduğu modelleri de bulabilirsiniz. Böylelikle ihtiyaçlarınızın çok daha ekonomik şekilde karşılanmasını sağlamaya başlamış olursunuz. Gurcistan’daki ekonomik araçlarla hayal ettiğiniz şık modelleri kullanma şansı yakalamaya başlayabilirsiniz. Gurcistan araba fiyatları inceledikten sonra en çok beğendiğiniz araçları getirmemiz mümkün. En çok satışının yapıldığı markalar Wolkswagen, Mercedes ve BMW olduğunu söylemeliyiz.

Gürcistan Araba Fiyatları  

BMW’den Mercedes’e kadar en sevdiğiniz araç markalarını kullanabilme şansına sahip olacaksınız. Gurcistan’da araba fiyatlarında konfor, şıklık ve eşsiz bir tasarım ön planda yer alıyor. Gürcistan ikinci el araç sınıfında da istediğiniz her şeyi sorunsuz şekilde bulabilir ve satın alma şansını yakalamaya başlayabilirsiniz.

Kaynak:Ap.ge

BENZER İÇERİKLER

ÇOK OKUNANLAR